Home / Bayilik Veren Firmalar / 2014 Bayilik Veren Firmalar ve Şartları

2014 Bayilik Veren Firmalar ve Şartları

2014 Bayilik Veren Firmalar

Petrol ofisi bayilik alma

2200 civarında akaryakıt bayilikleri bulunan bu firma 2012 yılında ettiği 202 milyar TL’lik satış ile adından oldukça sık konuşturan ve petrol işinde dev bir marka olmuştur. Maden yağı ve petrol satışında önde gelen petrol firması liderlerindendir. Türkiye de olduğu gibi uluslar arası ülkelerde de adından başarı ile çokça bahsettiren bir firmadır.  Eğer siz de bir petrol ofisi bayiliği almak istiyorsanız belirli sözleşmeleri imzalamalı belirtilen değerleri kabul etmeli ve firmanızı etkin bir şekilde desteklerinizi sunmalısınız. En önemli şartlarından biri de bayiinin belirtilen sınırlar içinde petrol satışı yapılmasıdır.

BMW bayilik alma

Eğer siz de bir BMW bayiliği almak istiyorsanız borusan otomotiv’e başvurunuzu en kısa zamanda yapmalısınız. Bayilikler şehirlerin nüfus dağılımları göz önüne alınarak seçkinlik ile temin edilir. Büyük şehirlerde ve insanların çok olduğu gelişmiş yerlerde bayilik olmak oldukça zordur fakat gelişmeye yeni yeni başlamış olan yerlerde bayilik talebinde bulunulduğunda bayilik alınması gelişmiş bir şehre göre daha kolaydır. Ve otomobil bayiliği almak istiyorsanız eğer tahminen  15 milyon lira ile 3 milyon lirayı şöyle bir gözden çıkarmalı ve ona göre kararlar almalısınız.

Kahve Damlası Bayilik

Kahve damlası bayilik alma

2013 yılında kurulmuş olan bu yeni firmanın şimdilik 2 bayisi bulunuyor. Yeni yeni gelişmekte olan bu firma bayilik vermek için; güven ortamının sağlanacağı ve firmasının adını kötüye kullanmayacak kişi özellikleri aramaktadır. Merkezi İzmir’de bulunan bu firma sizlerin yaptığı başvuruları kabul etmektedirler. Lumberjack  ayakkabı bayilik alma: Ziylan grubu tarafından 2012 senesinde kurulmuş olan bu firma bayilik ve satış hakkı almak isteyen herkesi resmi sitesinden başvuruda bulunmaya çağırıyor. Hem Türkiye de hem de uluslar arası ülkelerde büyük bir başarıya imza atan bu firma kısa zamanda vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir. Bayilik koşullarını ise başvuru yapıldıktan sonra yer ve açmak istediğiniz bayinin konumuna göre belirlenmektedir.

Tombiş bayilik alma

Tombiş de 2014 bayilik veren firmalar arasında yerini almaktadır. Uluslar arası firmalara tanıtım hizmetleri sunan bu firma iş risklerini azaltıcı bir fonksiyon görmektedir.  Bayilik almak istenen kişi de aradıkları şartlar ise; insan ilişkilerini rahatlıkla kurabilecek güler yüzlü finansman gücüne sahip bilgi birikimi olması gibi isteklerdir. Müşterilerine yani işletmelerine; satış muhasebe stoklama fonksiyonları ve finansman alanında hizmet verebilecek olan kişilerin firma bayilik tekliflerini kabul etmektedirler. 20 bayiliği bulunan bu firma bayilik olarak sizler için belirlediği gerekli ortalama sermaye tutarı: 250.000 bin TL civarındadır. Bayilik giriş bedeli almamaktadır.

Prof Saraçoğlu bayilik alma

Bitkilerin insan sağlığına etkilerini yararlarını ve zararlarını anlatan bir firmadır.  300’ün üstünde hazırladığı kürleri ve tamamı doğal olarak hazırlanmış olan kozmetik bakım ürünlerinin satışlarını yapmaktadır.  Türkiye de ve diğer ülkelerde adından sıkça bahsettiren Saraçoğlu insan yaşamına önemli bilgiler sunmaktadır. Şu an 2 bayiliği bulunan bu firmanın bayilik bedeli olarak belirlediği giriş bedeli: 30.000 TL’dir. Gerekli ortalama sermaye tutarı ise: 75.000 TL tutarındadır.

TTnet bayilik alma

TTnet de 2014 bayilik veren firmalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. 2006 yılında kurulmuş olan ve kısa sürede yeni bir çığır açan bu firma iş konusu olarak internet satışında bulunmaktadır. Anonim bir şirkettir. İletişim çağında olduğumuz şu anlarda en çok satışı yapılan hizmet türlerinden biridir. İnsan ve sosyal medya hayatını buluşturup ayrı bir bakış açısı sunan bu firma da sizlerin başvurularını beklemektedir.

2014-bayilik-veren-firmalar

Mng kargo bayilik alma

Mng kargo da 2014 bayilik veren firmalar arasındadır. 30 yıllık tecrübesi ile Türkiye’de adından sıkça bahsettiren bu kargo firması taşımacılık konusunda önemli hizmetler vermektedir. Bu bayiliğin şartları ise: uzun süre dikkatlice çalışmak para kazanma hırsına ve azmine sahip olan sabırlı müşteri edinmek için durmadan çabalayan kişilere bayii vermektedir. Yurtiçi ve yurt dışına önemli taşımacılıklar yapan bu firmanın kazancı oldukça yüksektir.

Garanti mobilya bayilik alma

1957 yılında kurulmuş olan bu firma insanlar için mobilya üretiminde bulunmaktadır. Perakende mağazacılık ile yola başlayan ve kısa sürede gelişip büyüyen bu firma istikbal bellona ve mondi markalarında bayilikler vermektedir. Ve bu bayiliklerden satın alırsanız eğer; en büyük markalar ile çalışma fırsatı yüksek reklam desteği ve yüksek karlılık gibi avantajlardan sizde yararlanabilirsiniz.

Waffle Art bayilik alma

2000 de kurulan ve  55 ürün çeşidi ile kurulan bu firma insanlara dondurma satışı yapmaktadır.  Tatlı tuzlu waffle ve kahve gibi ekstra hizmetler vermektedir. 2009’dan itibaren bayilik vermeye başlayan bu firma toplam 43 bayilik sayısı ile tanınmış bir marka olmuştur. Ücretsiz bayilik girişi sunmaktadır. Bu iş için gerekli toplam belirtilen sermaye bedeli: 25.000 $ – 100.000 $ arasıdır. İletişim gücü yüksek ticari deneyimi daha önceden de olan takım çalışmasına uyabilecek ve bahçeli oturma alanı olan caddeler ya da benzeri yerler iş yeri konum şartı olarak aranmaktadır.

2008_56014

Tadım pizza bayilik alma

Tadım pizza da 2014 bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. 1984 de kurulan bu ve yemek hizmeti veren bu firma insan yaşamında önemli bir rol oynamaktadır. Belirli kalite standartları ve hijyen ile üretim yapan bu firma hepinizin bayilik başvurularını beklemektedir. Başvurunuz merkez ofiste incelendikten sonra mülakatlara çağrılırsınız. Ve mülakatlarda bu işe uygun bir adaysanız sözleşmeler imzalanır ve bayilik başvurunuz kabul edilir.

Oskar pastane bayilik alma

1975 yılında kurulmuş olan bu firma toplumlara yemek hizmeti sağlamaktadırlar. Toplam 7 bayiliği ile gıda kategorisinde diğer rakiplerinden farklı olmayı başarmıştır. 38 yıllık bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olan ve marka haline gelmiş bir firmadır. Müşteri kaybetmeye değil kazanmaya odaklı olan çalışanlarımız ile ortaya çıkardığımız bu markanın seviyesini düşürmeyecek insanlara bayilik hizmeti verilmektedir.

Ekomini bayilik alma

70 ilde 508 bayisi bulunan bu marketler zinciridir. Firmanın bayilik verme konusundaki şartları ise; girişimci ruha sahip olmak  haftanın 7 günü geç saatlere kadar hizmet vermek temel bilgisayar işlerini bilmek kaliteli hizmet vermek gibi isteklerde bulunmaktadır. Mağazanın bütün işlerini siz üstleneceksiniz ve söz sahibi siz olacaksınız bu ve birçok avantaj için başvuru yapmalısınız. Bir başka avantaj ise bayiinize anahtar teslim sahip olacaksınız.

Sarar eşarp bayilik alma

Sarar firması da 2014 bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. 1944 de Eskişehir de kurulan bu firma elde ettiği üstün özellikler ve tanınmış büyük bir marka sahibidir. Erkek giyim konusunda da önemli bir rol oynayan sarar eşarp konusunda da bir o kadar tanınmış bir markadır. Eşarp fular ve etol gibi ürünleri ile insanlara giyim sektörü konusunda hizmet veren büyük bir firmadır.  Başvuru yaptığınız ve kabul edildiği taktirde özelliklerinize uygun koşullar belirtilecek ve sizlere bildirilecektir.

Vakko bayilik alma

Yurt içi ve yurt dışında hizmet veren ün yapmış bir markadır. 1982 yılında taksimde açılan ilk mağazaları ile kısa zamanda gelişen bir firma olmuşlardır. Modayı heyecanı ve yenilikçi ruhu hissettiren bu gibi bir bayiiniz olsun istiyorsanız; en kısa zamanda siz de firmaya başvuruda bulunabilir Vakko bayi alma şansını yakalayabilirisiniz.

Bu Yazıları Okuyanlar Beğendi:

Check Also

Kişisel Mini Klima Satarak Para Kazanmak

Kişisel mini klimalar, geçen kurak mevsimlerde hemen herkesin baş tacı olacak şekilde üretilmeye geçtiğimiz yıl …

30 comments

 1. 50 bin yüz bin ile ne iş yapabilirim dükkanlarımda var

 2. Dükkanların var ve ne iş yapacağını bilmiyorsun! iyiymiş…

 3. Arkadaslar yardiminizlazim bir akilverirseniz sevinirim elimde belirlibirsermayemvar veneis yapacagimibilmiyorum bana iskonusunda akilve oneri sunarsaniz sevinirim

 4. Merhaba ben oyle bir iş yapmak istihorum ki hic yapilmayani yapmak cok para kazanmak ama zekamla bana yardimci olurmusunuz

 5. ben kahramanmaraş merkezde yaşıyorum iş kurmak istiyorum ve elimde sermaye olarak 50000 tl var ne iş yapabilirim fikir almak istiyorum.. teşekkürler..

  • osman onur gürler

   takı bijuteri sektörüne girebilirsiniz. bu sektörde minumum % 100 kar marjı ile satış yapılmaktadır. dükkan açma maliyeti 0 , isim hakkına gerek yok yani sermayesiz bi iş imkanı..

 6. gökhan bey 44 yaşında öğretmenim.güzel bir fikrim var.ama prototip yapacak ve de patent alacak kadar param yok.aslında eminim çok para da istemez.fakat üretici bir bilgisayar firmasıyla nasıl anlaşırım ve de fikrim konusubda nasıl güvenebilirim.size itimat ettiğim için eğer e-mail ile ulaşırsanız açıklama yapar ve akıl alırım.saygılarımla

 7. iş konusunda kararsız kalanlar mail aracılığıyla yardımcı olabilirim bu konuda bilgi ve tecrübeye sahibim

  • Benimde elimde 35000 /45000 civarı bi sermaye var batman mekezde kaliyorum.. bana da yardimci olabilirmisiniz

   • Ali ihsan bey bence yatirim ve ticaret olarak torku ürünlerini cezayire taşıyın yeter bu konu hakkinda ben düşünüyorum 0532 154 75 22 ilgilenirseniz

 8. danışmanlık vermekteyim.iş konusunda kararsız kalanlar mail aracılığıyla yardımcı olabilirim bu konuda bilgi ve tecrübeye sahibim

 9. 150 bın tl param var 22 yasındayım ne yapabılırım bu parayla

 10. ekomini market hakkında nasıl bilgi alabilit ve nereye müracaat etmem gerekir
  iyi günler

 11. hüseyin burhan

  bende para yok. Ticaret var. Elimden tutan olsa çok para kazanırız. Allah hayırlı insanlar denk getirsin.

  • Hüseyin bey, elimizden geldiğince az sermayeyle insanlarımıza ticaret fikirleri vermeye çalışıyoruz. Lütfen siz de sitemiz takipte kalın.

 12. Küçük sermaye ile iş yapma düşüncesi olan pazarlama satış tecrübesi iyi arkadaşlar ile görüşebilirim.Nurettin 0532-326-37-49 iyi çalışmalar.

 13. Merhabalar

  2015 yılına bakacak olursak şuan piyalar kötü durumda . Heryer kriz durumunda
  Ben de işten ayrıldım. Birşeyler yapmak istiyorum fakat bu devirde ne gibi işler yapılır bilemiyorum. Çevreme bakacak olursak genelde yeme içme bayan kuaförü en çok ticaret yapanlar arasında. Genelde de böyledir zaten : )

  Ticaretle uğraşmamış birisiyim. İş bulamıyorum. En azından fikirlerini ve geleceğe dair öngörülerine güvenen birilerinden bir kaç tavsiye yada yorum alabilir miyim.

  Teşekkürler

 14. Merhabalar ben osman..
  elimde 200 m2 depoausa da 200 m2 lik dukkanim.war wede 50 tl ye yakin param war..tekirdag cerkezkydeyim.. bulundugum yerde nufus mahalle olarak 1.5 km icerisinde 6000 nufus wqr.. 5 km iceriainde cerkezkoyde 145 bin nufus war.. o dukkani nasil kullanabilirimm.. dep war fikirlerinizi alabilir miyim.. ceneai iyi olqn guwen duyulan biriyimm

 15. Merhaba ben bi yem gubre bayiliğini acmak istiyorum cok az sermayem var bayilik icinde cok para lazim bu konuda yardimci olan arkadaslar varsa cok memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir