Home / Girişimcilik / Çiğ Köfteci Açmak ve Bayilik Şartları

Çiğ Köfteci Açmak ve Bayilik Şartları

Çiğ köfteci dükkanları, günümüzün oldukça yaygın olan iş sektörlerinden bir tanesi; ve dükkanını kurması da günümüzde bir o kadar kolay bir iş fikri olarak karşımıza çıkmakta. Bu tür iş yerleri, küçük sermayeler ile, büyük kazançlar sağlayabilen fikirler ve gerçekten iyi bir tanıtım ile tutulduğu vakit; uzun vadede size oldukça fazla kâr kazandırabiliyor. Özellikle öğrenciler, öğrenci şehirleri ve merkezi mekânlarda kurulan çiğ köfteci dükkanları, günlük olarak muazzam hasılat yapabiliyorlar.

Bugün, sizlerle bu dükkanın nasıl açılabileceğini ve inceliklerini, detaylı bir şekilde konuşacağız.

Çiğ Köfteci Nasıl Açılır? Bayilik Şartları Nelerdir?

Bir çiğ köfteci dükkanı açmak için yasal olarak belli başlı mekân boyutu ve dizaynı bazında kurallar mevcut. Ancak, günümüzde bu kuralların takıldığı da pek söylenemez. Her köşe başı, bir çiğköfteci dükkanı ve her biri birbirinden farklı dizaynda. Örneğin, yasalar iki tuvalet bulunmasını ve birinin erkek, birinin kadın olarak sınıflandırılmasını ön görüyor ancak bizler çiğ köfteci dükkanında tuvalet olmadığını bile gözlemleyebiliyoruz. Bu sebepten, bu kurallara pek fazla uyulduğu söylenemez. Merkezi bir yerde tutacağınız dükkan, size epey kazanç getirebildiği gibi, öğrencilere yakın, lise ya da üniversite yanında bir çiğ köfteci dükkanı da size bir o kadar kazanç getirebilecektir. Yerleşkelerde açabileceğiniz çiğ köfteci dükkanları, biraz riskli bir iş olabilir, zira, oranın hedef kitlesini çözmeniz gerekmektedir.

Çiğ köfteci bayilikleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar yazımızı mutlaka incelemelisiniz.

Çiğ köfteci dükkanları, günümüzde genellikle bayilik sistemi ile açılmakta. Sizin de böyle bir dükkan düşünceniz var ise, bunu bayilik alarak yapmanız hem daha hesaplı, hem de lezzet aynı olacağından ötürü daha kârlı. Dolayısıyla, bir bayi ile anlaşmanız ve bu bayi ile anlaşırken, ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Zira, günümüzde çiğ köftecilik bayilikleri çığ gibi büyüyor ve uygun lezzeti bulmak da, size düşüyor. Bu sebepten, hemen her bayi ile görüşmeniz ya da şehrinizde gözde bir çiğ köftesi bayisi varsa, onun bayiliğini almanız daha doğru olabilir.

cig-kofte-is-fikirleri

Çiğ Köfteci Dükkanı Açmak Kârlı Bir İş Fikri midir?

Çiğ köfteci dükkanları, eğer öğrencilere yakın bir semtte ya da merkez bir yerleşkede açılırsa; ve lezzeti tatmin edici ise; kazanmanız su götürmez bir gerçek olur ve bu da kârlı bir iş fikrine dönüşür direkt. Dolayısı ile, iki etmene bağlı olarak bu fikir, güzel bir iş fikridir çağımızda.

Bu Yazıları Okuyanlar Beğendi:

Check Also

Doki Watch Akıllı Saat ile Para Kazanmak

Yepyeni bir iş fikri ile karşınızdayız. Doki Watch, çocuklar için üretilen akıllı bir saat formatı …

3 comments

  1. çiğ köftecilik aldı başını gidiyor. çiğ köftecilikten güzel paralar kazanılıyor. ama herkes de açmasın yahu

    • Haklısın ali, çok ciddi para kazananlar var az sermayeyle. Son 2 yıla damgasını vurdu demek yalan olmaz.

  2. Arkadaşlar hala bu işe girebilirsiniz. Çiğ köftecilik kültürü daha da yaygınlaşmaya başladı. Gelip geçici bir sektör olmaktan çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir