Home / Bayilik Veren Firmalar / Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

Merhaba değerli okurlar

Bu yazımda son zamanlarda Google’da ciddi arama hacimlerine ulaşan ve birçok kişi tarafından sermayesiz veya az sermaye ile iş kurulabilecek nitelikte görünen çiğ köfte bayiliği ve çiğ köfte bayilik veren firmalar hakkında bilgi vereceğim. Aynı zamanda bu firmalardan hangi şartlarda ve nasıl çiğ köfte bayiliği alabileceğinizden bahsedeceğim.  Detaylara girmeden önce belirtmek isterim ki; her alanda olduğu gibi çiğ köfte bayiliği yapacaksanız da mutlaka bir miktar sermayenizin olması gerekiyor.  Sizler için yaptığım araştırmalar gösteriyor ki gelişen ve küreselleşen dünyada sermaye olmaksızın bayilik almak mümkün değil. Bu nedenle bir miktar sermayesi olan okurların yazının devamını okuması daha mantıklı olacaktır.

çiğ-köfte

Neden Çiğ Köfte?

Öncelikle bu soruya cevap vermenin makul olacağı kanaatindeyim.  Buna cevap verebilmek için çiğ köftenin esasen ne olduğu ve neden bu kadar meşhur olduğunu bilmekte fayda vardır. Çiğ köfte; bulgur, isot, kıyılmış et, salça, soğan, maydanoz ve çeşitli baharatların yoğurulup karıştırılması ile hazırlanan, pişirilmeden tüketilen, Şanlıurfa yöresine ait bir yiyecektir (Kaynak Wikipedia Bunun yanında kıyılmış et olmadan etsiz çiğ köfte yapmak da mümkündür. Zira şu an bayilik veren birçok firma etsiz çiğ köfte satışını ön plana çıkarmaktadır. Çünkü kıyılmış çiğ etin hazırlanarak dükkanlara gönderilmesi gıda sağlığı açısından zararlıdır. Bu sebeple etsiz çiğ köfte ihtiyacı doğarak fabrikasyon ile seri üretime geçilmiştir.  Çiğ köfte her ne kadar Şanlıurfa ilimize ait olsa da komşu illerde ve yörelerde de tanınmaktadır. Örneğin Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi, lezzetli tarifleriyle çiğ köfteyi adeta kendi yöresine has hale getirerek sevdirmiştir.   Son birkaç yıldır birçok farklı firmanın vermiş olduğu bayilikler sayesinde en ufak yerleşim biriminde dahi yan yana veya birbirlerine çok yakın alanlarda 3-4 tane çiğ köfteciye rastlamanız mümkündür. Bunun en büyük nedeninin, insanımızın bu yöresel lezzeti tüm ülkeye mal etmesi ve herkes tarafından sevilerek tüketilmesi diyebiliriz.  Gelişen ekonomi ve hızlıca tüketim toplumuna dönüşmemizin sonucu olarak her şeyde olduğu gibi çiğ köfte lezzetinden umarım bir süre sonra bıkmayız diyerek çiğ köfte bayiliği veren firmalar ve şartları hakkında detaylı açıklamalarımıza geçelim.

1- Komagene Çiğ Köfte Bayiliği

komagene

2003 yılında İstanbul’da üretime başlayıp Etsiz Çiğ Köfte sloganıyla müşterilerine ve bayiilerine hizmet veren firmadır. 2014 yılında 644 bayi ile franchise veren firmalar arasında ilk 100’e gitmeyi başaran Komagene, Türkiye’nin ilk ve tek vejeteryan çiğ köfte markasıdır. Çiğ köfteleri V-label, European Vegearian Union (Avrupa Vejeteryan Birliği) tarafından verilmiş olan 1411206 protokol numarasıyla , vejeteryan ve veganlara uygun olduğu tescil edilmiştir.  2014 yılında hedeflemiş oldukları 150 bayiliğin çok üstünde bayilik veren Komagene 2015 yılında da aynı sayıyı tutturmayı hedefliyor. 2014 yılı sonuna kadar başlangıç bedeli dahi almadan bayilik veren firma 2015 yılında biraz daha farklı bir strateji ile yoluna devam edecek.  Açıklanan listede Türkiye’de etsiz çiğ köfte sektöründe en büyük büyümeyi yakalayan firmanın çiğ köfte bayilik verme şartları diğer firmalara göre biraz farklılık taşıyor.

Müşterilerine her ayın 15’inde %50 daha ucuz çiğ köfte satan Komagene, değişik stratejileriyle müşterileriyle daha yakın bir ilişki kurmayı hedefliyor.  Yine geliştirmiş oldukları Android ve iOS mobil uygulamalarıyla müşterilerinin en yakın şubeyi bulmasına, anında sipariş vermesine yardımcı oluyor.  Komagene Çiğ Köfte’de Çin Tozu, Bulyon, katkı maddeleri, koruyucu maddeler bulunmamaktadır. Helal Gıda sertifikasına sahip olan Komagene Çiğ köfte bayisi olmak birçok açıdan avantaj elde etmenize katkıda bulunacaktır.

Komagene Mobil ile iş ortaklarına kıpır kıpır mobil satış ağı imkanı tanınmaktadır. Birçok firmanın aksine mobil satışlarda ciddi anlamda patlama ile satış payı oranını artıran Komagene, önümüzdeki süreçte de mobil satışlara ağırlık vererek mobil satış yapacak iş ortaklarına ihtiyaç duyacak gibi görünüyor.  Aynı zamanda komagene.com.tr adresinden Online Sipariş alarak en yakın bayisine iletmeyi de ihmal etmiyor.

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği Şartları Neler ve Nasıl Başvururum?

Yaklaşık 4000 yıllık güneydoğu anadolu bölgemize ait olan bu lezzetin tüm Türkiye’yle buluşmasını sağlayan Komagene’nin bayilik için çok ağır şartları bulunmuyor.  Her il için irtibat numaralarından ulaşarak gerekli bilgileri vermeniz yeterli oluyor.  Aşağıdaki Başvuru Formu linkine tıklayarak Komagene Çiğ Köfte bayilik başvurusu yapabilir, aşağıdaki görselden bulunduğunuz ildeki irtibat numarasından iletişime geçerek bayilik için özel şartları öğrenebilirsiniz.

İletişim : komagene@komagene.com.tr

Başvuru Formu: http://www.komagene.com.tr/form/31/1/franchise-basvuru-formu.aspx

Adres: İdealtepe Dik Sokak No: 23 Kat: 3 Küçükvar Plaza 34841 Maltepe / İstanbul
Tel:0216 367 97 00  Faks:0216 417 38 80

il_irtibat

2- Çiğköftemiss Çiğ Köfte Bayiliği

çiğ-köfte-missÜmraniye merkezli bu firma, sunduğu dekor ve kurulum bedeli dışında başka ücret almadan bayilik hizmeti vermektedir. Kurulum yaptırdığınız takdirde yaklaşık 200kg çiğ köfte hediyesi de veren firmanın başvuru şartları ağır değil. Türkiye’nin birçok şehrinde bayilikleri bulunan firma İstanbul Ümraniye merkezlidir.  Nakliye dahil toplam 4.990 TL+KDV ile çiğ köfte dükkanınızı hazır hale getirerek satışa başlamanıza yardımcı olan firma Sanalpazar.Com üzerinden taksitli satış imkanı da tanımaktadır. Piyasa değeri yaklaşık 9000 Tl olan kurulumu 4.990 TL’ye gerçekleştirerek küçük sermaye ile çiğ köfte bayilik almanıza yardımcı oluyor.

BAYİ KURULUM PAKETİ İÇERİĞİ

 • Soğutuculu Çiğ Köfte Tezgahı, Buzdolap – 100 cm -(1 Adet)
 • Camlı Banko – 150 cm – (1 Adet)
 • Arka Tezgah – 150 cm – (1 Adet)
 • Yuvarlak Masa – 70 cm – (2 Adet)
 • Sandalye  (6 Adet)
 • Işıklı Vinyl Dükkan Tabelası  (maksimum 3m2)
 • Cam görselleri (3 adet 35×50 cm, 3 adet 185x10cm)
 • Folyo Baskı – 70×100 cm (5 Adet)
 • Pano Çerçeve – (5 Adet)

HEDİYELER

 • 200 KG ÇİĞ KÖFTE
 • LAVAŞ – 200 ADET
 • BASKILI KUTU – BÜYÜK BOY – 100 ADET
 • BASKILI KUTU – KÜÇÜK BOY – 100 ADET
 • KULPLU POŞET – 100 ADET
 • ATLET POŞET – 1 KG
 • DÜRÜM POŞEDİ – 250 ADET
 • ISLAK MENDİL – 500 ADET
 • T-SHIRT – 1 ADET
 • TEKRAR YIKAYINIZ ETİKETİ – 250 ADET
 • ŞEFFAF ELDİVEN – 5 PAKET
 • SOS KABI – 500 ADET
 • PLASTİK ÇATAL – 500 ADET
 • STREÇ – 1 ADET
 • BROŞÜR – 1000 ADET
 • BASKILI BALON – 100 ADET

Detaylı Bilgi : http://www.adresecigkofte.com/BAYI-KURULUM-PAKETI,PR-157.html

Başvuru Formu: http://www.cigkoftemiss.com/bayilikbasvuruformu/

3- Doping Çiğ Köfte Bayiliği

doping çiğ köfte

Helal Gıda ve diğer sertifikalarıyla son zamanlarda ön plana çıkmayı başaran Doping Çiğ Köfte, size makul fiyatlarla dükkanınızı hazır hale getirmeyi ve satışa başlamanızı sağlıyor. Bayisinden marka bedeli ve ilave ücretler almadan çalışma imkanı tanıyan bu firma, bayisi belirli bir ciroya ulaştığı takdirde geri ödeme imkanı da tanımaktadır. Dekorasyon konusunda da bayisine yardımcı olan Doping Çiğ Köfte şu an bütün il ve ilçeler ile AVM’lerde bayilik imkanı tanımaktadır. Bütçeniz darsa sizi doğru yönlendirerek çiğ köfte bayilik için dükkanınızı dekore etmenize de imkan tanınmaktadır. Bayilik, Ana Bayilik, Distribütörlük ve Yurtdışı Bayiliği gibi çeşitli franchise imkanı tanıyan firma bütçenize ve konumunuza göre hangi bayilik tipinin size uygun olduğunu belirlemektedir.

İletişim: 

TEL: 0212 475 5 476
Gsm: 551 442 25 46
Gsm2: 551 442 25 47

Bayilik Başvurusu: http://www.dopingcigkofte.com/bayilik_basvurusu.php

Ana Bayilik Başvurusu: http://www.dopingcigkofte.com/ana-bayilik-basvurusu.php

Distribütörlük Başvurusu: http://www.dopingcigkofte.com/distrubitorluk-basvuru.php

Yurtdışı Bayilik Başvurusu: http://www.dopingcigkofte.com/yurt-disi-basvuru.php

4- OSES Çiğ Köfte Bayiliği

oses

Türkiye’nin 55 ilinde ve ilçesinde yaklaşık 600 kadar bayiisi olan OSES Çiğ Köfte, Türkiye’nin ilk Çiğ Köfte fabrikasını kurmuştur.  Kısa zamanda Türkiye’nin birçok ilinde 600’den fazla çiğ köfte bayilik veren firma 2015 hedefini daha da artırmayı hedeflemektedir.  Oses gerçekleştirdiği etkinliklerle bayilerine destek olarak personellerine eğitim desteği de vermektedir. Oses bayisi olabilmeniz için 15.000 TL sermayenizin olması gerekmektedir. Zira franchise sözleşmesi kapsamında sizden yalnızca dekorasyon ücreti alınmakta olup başka ücret alınmamaktadır.  Dolayısıyla kurulum giderleri bayiye ait olmaktadır.  Ulusal ve yerel medyada yapılan reklamlardan ücret alınmamaktadır.  Yine belirli dönemlerde işletmeniz nasıl geliştireceğiniz hususunda ve diğer hususlarda teknik destek de alacaksınız.

Başvuru Formu: http://www.osescigkofte.com/basvuruformu

İletişim: Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

 • T: 444 50 02
 • F: 0 212 419 02 99
 • E: info@osescigkofte.com

En kısa zamanda diğer çiğ köfte bayilik veren firmalar hakkında bilgi edinerek konuyu güncelleyeceğim değerli arkadaşlar. Sormak istedikleriniz varsa konu altından yazabilirsiniz. En kısa zamanda cevap vereceğim. Herkese bol kazançlı bir yıl diliyorum. Az sermaye ile iş imkanı tanıyan çiğ köfte bayiliği hakkında detaylı bilgilere ulaşabildiğinizi umut ediyorum.

Bu Yazıları Okuyanlar Beğendi:

Check Also

Kişisel Mini Klima Satarak Para Kazanmak

Kişisel mini klimalar, geçen kurak mevsimlerde hemen herkesin baş tacı olacak şekilde üretilmeye geçtiğimiz yıl …

3 comments

 1. Değerli okuyucular, diğer çiğ köfte bayilikleri hakkında bilginiz varsa konu altından paylaşın. Ben bilgi edindikçe konuyu yenileyeceğim. Bu şekilde iş imkanı arayan okuyucularımıza birlikte yardımcı olmuş oluruz.

 2. Gokhan bey elinize saglik. Oncelikle guncel iletisim adresleriyle beraber en iyi firmalara dair bilgileri paylastiginiz icin tesekkur ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir