Home / İş Fikirleri / En Çok Para Kazandıran İş Fikirleri

En Çok Para Kazandıran İş Fikirleri

Para kazanmak, günümüzde strateji ve planlama isteyen bir alan olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle, son zamanlarda; strateji ve plandan yoksun açılan işletmeler kısa sürede batması ile meşhur. Hatta, kısa süreli planları olsa da; bunu uzun süreye yaymadıkları vakitlerde yine kaybediyorlar. Ticarette ve iş fikirlerinde önemli olan, kesinlikle iş fikri kadar strateji de. Oldukça önem kazanan ve son zamanlarda; güzel paralar kazandıran aşağıdaki iş fikirlerini okuyarak ilham alabilirsiniz ancak, stratejiniz yoksa, boşa kürek çekmiş olacaksınız.

is-fikirleri

Sinemacılık
Bir sinema açmak, günümüzde; oldukça karlı bir iş sektörü zira sinema da kendi içerisinde sektörlere ayrılmış durumda. 3 Boyutlu, 5 Boyutlu, Imax gibi pek çok türü olan sinemaların artık 4DX’i bile mevcut. Eh, bu tür sinemaların da fiyatları, türüne göre değişmekte tabii ki. Sizler de, eğer güzel bir sermaye sahibi iseniz; hoş bir tasarım ile bir salon açabilir ve kendi sinemanızı kendiniz kurabilirsiniz. Oldukça güzel kazançlar yakalayabileceğiniz bu yolda özellikle VIP denen sinemalar, oldukça fazla kazandırmakta.

Kitap Kafe
Geçtiğimiz yıllarda oldukça kazanç getiren, hem kültürel hem de sosyal bir sektör olan kitap kafe sektörleri, günümüzde de geçmişten daha fazla kazandırıyor ve oldukça da kolay bir iş. Bir kitabevi ve kafeyi birleştirerek açabileceğiniz bu servislerde, kolay bir şekilde para kazanabilir ve bu paralarınızı yine kafenizi ya da kitaplarınızı zenginleştirmek için kullanabilirsiniz. Oldukça güzel bir para kazanma yöntemi olan kitap kafeler, genelde öğrencilerin bol olduğu ya da elit bir mekanda açılıyor ve bu tür yerlerde daha çok kazandırıyor.

Emlakçılık
Emlakçılık, eğer doğru düzgün bir rakibiniz yoksa; semtinizde harikalar yaratabileceğiniz bir iş sektörü. Oldukça kazançlı, getirisi büyük olan ve neredeyse %100 kar yapmanızı sağlayan bir iş sektörü olan emlakçılıkta; rakipleriniz varsa bile, onları yarışarak geçebilmeniz hayli mümkün. Kaliteniz, diliniz ve zekanız itibarı ile; oldukça kolay bir şekilde altından kalkabileceğiniz bu iş sayesinde, kısa bir sürede tabiri caiz ise ihya olmanız ve paraya para dememeniz mümkün.

Bu Yazıları Okuyanlar Beğendi:

Check Also

Doki Watch Akıllı Saat ile Para Kazanmak

Yepyeni bir iş fikri ile karşınızdayız. Doki Watch, çocuklar için üretilen akıllı bir saat formatı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir