Home / Bayilik Veren Firmalar / Kişisel Mini Klima Satarak Para Kazanmak

Kişisel Mini Klima Satarak Para Kazanmak

Kişisel mini klimalar, geçen kurak mevsimlerde hemen herkesin baş tacı olacak şekilde üretilmeye geçtiğimiz yıl başlandı. Oldukça güzel ve kimsenin de aklına gelmeyen bir fikir olan bu klimalar, Evapolar tarafından üretilmeye başlanacak. Önümüzdeki yıllarda, muhtemelen her ofisin masasında görebileceğimiz bu klimalar, oldukça küçük ve etrafa temiz hava yayabilmesi ile ünlü. İçerideki kirli havayı temiz hava ile, ve elbette soğuk hava ile değiştirebilmesi onun diğer klimalardan ayrılan bir diğer meziyeti.

kisisel-mini-klima-satarak-para-kazanmak-1

Evapolar kişisel klima, tüm ortamı soğutabilmek yerine, yalnızca kendi ortamını soğutması ile, bir kişisel klima zevki yaşatabiliyor. Odaya taktırabileceğiniz kocaman klimalar yerine bir Evapolar klima alarak, odanızı soğutabilmeniz ya da home office’lerinizi olabildiğince temiz hava ile enerjik bir hale getirebilmeniz mümkün.

Şu an için Kickstarter bünyesinde bağış toplayan ve epey yüksek bir meblağa ulaşan Evapolar klimayı yakın zamanda hemen hemen tüm klima markalarında görebileceğiz. Bu durum da elbette pazarlama ve ticaret kafalarını oldukça karıştıracak. Zira, güzel bir yatırım ile bu kişisel klimaların pazarlamasını yapmak, sizin elinizde.

Evapolar Youtube Video: https://www.youtube.com/watch?v=1C3PJHrc848

Evapolar Klima Türkiye’ye Nasıl Getirilir

Marka bazında şu an patenti sadece Evapolar’da olan bu kişisel klimaların muhtemelen patenti, isim hakkı satın alınamasa da; alınacaktır ve diğer markalar da bu kişisel klima serüvenine kısa bir süre sonra katılacaktır. Bu yolda yapmanız gereken ilk şey, öncelikle iklimlendirme piyasasını takip ederek, bu kişisel klimaların seri üretime geçtiği anda haberdar olmanız. Akabinde ise, oldukça kolay bir biçimde satışını gerçekleştirebilmeniz mümkün olabilir. Zira, her insan etrafında ucuz yollu bir klima ister ve genelde kimseler bulamaz. Ancak, Evapolar ile artık bu mümkün.

Kişisel Mini Klima Satmak Kârlı Bir İş Fikri mi?

Kişisel mini klima satarak para kazanabilmek için, öncelikle belli bir sermayeye ihtiyacınız var zira seri üretime geçtiğinde bunu Türkiye’ye getirebilmek oldukça zor olacaktır. Zira, belli başlı rakipler ve büyük şirketler de bu klimayı satabilmek için rekabete ortak olabilirler. Bunları aşabilmek için ise, en yüksek teklifi sizin vermeniz gerekiyor. Ancak, nihayetinde, büyük kazanabileceğiniz bir iş fikri olduğu aşikâr.

Bu Yazıları Okuyanlar Beğendi:

Check Also

Anketörlük Yaparak Para?

Anketörlük Yaparak Para Kazanabilir Miyim?

Anketörlük Yaparak Para Kazanabilir Miyim? Günümüze internet üzerinden veya daha farklı basit işler yaparak para …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir