Home / Girişimcilik / Lego Terlikleri Pazarlama – İş Fikirleri

Lego Terlikleri Pazarlama – İş Fikirleri

Lego terlikleri, güncel iş fikirleri arayan her insan için olabildiğince kazançlı bir iş fikri olarak karşımıza çıkıyor. Çocukların, yıllardır oynadığı ve oynamaktan da zevk aldığı legolar; ayağımıza batması ile ün salmışlardır. Yıllardır, buna çözüm olarak herhangi bir şey üretmeyen lego, Fransız bir geliştiricinin sunumu ile; lego terlikleri üretimi işine girdi. Özellikle, çocukların hayal gücünün gelişiminde oldukça önemli bir yer edinen lego parçaları ile gerek ebeveynler, gerekse çocuk eğlendiği gibi; öğreniyor da.

lego-terlikleri-pazarlama-is-fikirleri-1

Ayağımıza batan her parça için ettiğimiz küfürler yerine üretilen lego terlikleri sayesinde, legonun herhangi bir parçası yerde ayağımıza batsa dahi; bu terlikler yumuşak ve özel üretilmiş tabanı sayesinde, bizlere herhangi bir acı hissettirmeyecek. Zekice bir fikir olan lego terlikleri fikrinin yıllardır kimsenin aklına gelmemiş olması, oldukça tuhaf ancak bu terliklerin çok satacağı da herkesin bildiği bir şey.

Lego Terlikleri Pazarlaması Nasıl Yapılır?

Şu an için Lego firması dışında üretilen terlikler, henüz Fransa’da ancak yakın bir zamanda hemen hemen tüm ülkeye yayılmak için gelecek. Bunun dışında, belli başlı firmaların da lego terlikleri üreteceği, bu haberin hemen ardından malumunuzdur. Bu sebepten, gündemi takip ederek, lego terlikleri üreticilerine ulaşmak ve bu pazarın hakimi olabilmek de sizin elinizde. Bu lego terliklerini Türkiye’ye ilk ihraç eden ya da eğer imkanınız var ise ilk üreten siz olursanız, en azından muadilini üretmekten bahsediyoruz, güzel paralar kazanabilmeniz hayal değil.

Lego Terlikleri Pazarlamak Kârlı mı?

Düşünün ki, Türkiye’de ve dünyada henüz görülmeyen bir terliği ülkenizde ilk kez satışa sunuyorsunuz ve satış potansiyeli de oldukça yüksek. Bu durumdan, belli başlı bir planlama ile, düşük fiyat sunduğunuz takdirde; muazzam bir kazanç sağlayabilirsiniz. Lego terliklerini toplu üretimden getirtmek de, sizin için oldukça avantajlı olabilir. Örneğin, büyük ayakkabı mağazalarında yapacağınız anlaşmalar ile kazanabileceğiniz paralar oldukça yüksek olabilecektir.

Riskli bir iş fikri değil, tamamı ile alıcısı olan ve her şeyi hazır bir iş fikrinden bahsediyoruz. Lego terlikleri, yakın zamanda tüm dünyaya açıldığında bu durum da iyice netleşecektir.

Bu Yazıları Okuyanlar Beğendi:

Check Also

Doki Watch Akıllı Saat ile Para Kazanmak

Yepyeni bir iş fikri ile karşınızdayız. Doki Watch, çocuklar için üretilen akıllı bir saat formatı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir